Język polski wymrze a Polska zostanie skolonizowana

Język polski czeka wkrótce wymarcie a Polskę kolonizacja przez inne narody. To jest nieuniknione w związku ze skalą emigracji z Polski oraz starzenia się i wymierania naszego społeczeństwa. By tak się nie stało potrzebujemy przyjąć miliony imigrantów.  I to DZIŚ gdy jest nas jeszcze 35 mln bo drugie tyle możemy łyknąć, a może nawet więcej. Nie jutro, czy pojutrze, gdy będzie nas 30 czy 15 mln czy ledwie 5 mln. Bo i tak zostaniemy skolonizowani, ale wtedy Polski już na pewno nie będzie ani naszego języka.
Los daje nam ostatnią szansę. A co my robimy?
Sramy po gaciach ze strachu przed ludźmi innych narodowości!
Czytaj dalej Język polski wymrze a Polska zostanie skolonizowana

Poszukujemy kandydatów na stanowiska w państwowych spółkach i administracji.

Jesteśmy nowoczesną, minimalistyczną partią, świadomie nie posiadającą tabunów członków ani rozbudowanych struktur, które są przyczyną wszystkich patologii niszczących Polskę od dziesiątków lat – przedkładania interesów partyjnych nad publiczne, nepotyzmu, kumoterstwa, korupcji oraz rządów partyjnych miernot.

Dlatego budujemy bazę niezależnych i samodzielnych ludzi, którzy mogliby zamienić partyjną stonkę obsiadającą stanowiska w państwowych spółkach i administracji.

Nasze jedyne wymagania to:
– gotowość do przejścia odpowiedniego szkolenia w razie zaistnienia takiej potrzeby lub posiadanie odpowiednich kompetencji
-niewielkiego zaangażowania w naszą działalność
-podzielania naszej misji
-braku wcześniejszej przynależności do partii politycznych będących u władzy.

Nie rekrutujemy do partii!
Nie oczekujemy i nie wymagamy przystąpienia do nas.

Zainteresowanych prosimy o podanie nam kontaktu do siebie przez email, telefon lub dowolny komunikator.
Kontakty do nas znajdziesz tutaj..