Offener Brief an Frau Angela Merkel, Bundeskanzlerin der Bundesrepublik Deutschland

Wrocław 2021-11-10

Arnold Buzdygan
Partia Rozwoju

Bundeskanzlerin der Bundesrepublik Deutschland
Angela Merkel
Willy-Brandt-Straße 1
10557 Berlin
Deutschland

Sehr geehrte Frau!

Sie haben heute die Macht eines Superhelden, der das Leben Tausender Menschen retten kann – Männer, Frauen und Kinder, die von den polnischen und weißrussischen Behörden draußen, im markerschütternd kalten und feuchten Wald zu leben gezwungen werden, an der polnischen- weißrussische Grenze. Mit den kommenden Frösten und Regenfällen könnte jede Nacht ihre letzte sein, wie es bereits im Falle Dutzender oder sogar Hunderter Menschen geschehen ist, darunter auch Kinder.

Nur Sie, geleitet von der europäischen Daseinsberechtigung grundlegender Menschenrechte, können sie retten.

Deshalb bitte ich Sie, die polnischen Behörden aufzufordern, einen humanitären Korridor zu schaffen und diese Menschen durch Ihr Land zu schützen.

Respektvoll

Arnold Buzdygan

Vorstandsmitglied
Partia Rozwoju

Zawiadomienie do prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego

W dniu dzisiejszym wysłane zostało zawiadomienie do prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego o  podejrzeniu popełnianiu zbrodni przeciwko ludzkości przez Mateusza Morawieckiego, Andrzeja Dudę, Jarosława Kaczyńskiego, Mariusza Kamińskiego i inne osoby w związku z tym co się dzieje na pograniczu z Białorusią.

Możesz także i Ty wysłać takie zawiadomienie, link do wzoru w word jest tutaj, w pdf jest tutaj.
Z jego treścią (po polsku) możesz zapoznać się we wpisie poniżej.

Jeżeli nie chce się Wam iść na pocztę, możecie zawiadomienie wysłać emailem: otp.informationdesk@icc-cpi.int

Może niektórzy siepacze tej władzy zrozumieją co ich czeka jeżeli nie zaprzestaną wykonywania zbrodniczych rozkazów, sprzecznych z ciągle obowiązującym w Polsce prawem.

Czytaj dalej Zawiadomienie do prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego

Gdzie są te dzieci!? Zróbcie coś! Cokolwiek…

Mam apel do tych, którzy uważają, że są wierzący i do tych co z innych przesłanek wyprowadzają przekonanie o posiadaniu sumienia – zróbcie coś! Cokolwiek!
Nie jutro, nie pojutrze tylko dziś – najlepiej teraz, od razu. Nie pozwólcie rządzącym zbrukać Waszych sumień śmiercią kolejnych ludzi, kolejnych dzieci. Bez względu na to jakie posiadacie przekonania polityczne, światopoglądowe, na imigrację itd. itp. nie ma to znaczenia. Znaczenie ma życie dzieci, które może skończyć się w każdej chwili z powodu braku reakcji na zbrodnicze postępowanie naszych rządzących. A postępują tak bo  są przekonani, że zdobywają dzięki niemu Wasze poparcie i pogubili się w swojej żądzy władzy. Więc jak będzie? Macie te sumienia czy też godzicie się ze śmiercią tych ludzi i dzieci, których nasi mundurowi przeganiają po polskich łąkach, lasach i bagnach? Jest już 7 ofiar śmiertelnych w tym jedno dziecko, ostatnio z najwyższym trudem odratowano młodą, 23 letnią kobietę, wychłodzoną do 24 stopni Celsjusza (choć się wybudziła to walka o jej życie trwa nadal). Ile ofiar będzie wkrótce gdy przyjdą przenikliwe, wilgotne mrozy!?
Możesz spróbować uratować życie któremuś z tych dzieci, albo nawet wielu, spróbujesz?

Czytaj dalej Gdzie są te dzieci!? Zróbcie coś! Cokolwiek…

Język polski wymrze a Polska zostanie skolonizowana

Język polski czeka wkrótce wymarcie a Polskę kolonizacja przez inne narody. To jest nieuniknione w związku ze skalą emigracji z Polski oraz starzenia się i wymierania naszego społeczeństwa. By tak się nie stało potrzebujemy przyjąć miliony imigrantów.  I to DZIŚ gdy jest nas jeszcze 35 mln bo drugie tyle możemy łyknąć, a może nawet więcej. Nie jutro, czy pojutrze, gdy będzie nas 30 czy 15 mln czy ledwie 5 mln. Bo i tak zostaniemy skolonizowani, ale wtedy Polski już na pewno nie będzie ani naszego języka.
Los daje nam ostatnią szansę. A co my robimy?
Sramy po gaciach ze strachu przed ludźmi innych narodowości!
Czytaj dalej Język polski wymrze a Polska zostanie skolonizowana

Poszukujemy kandydatów na stanowiska w państwowych spółkach i administracji.

Jesteśmy nowoczesną, minimalistyczną partią, świadomie nie posiadającą tabunów członków ani rozbudowanych struktur, które są przyczyną wszystkich patologii niszczących Polskę od dziesiątków lat – przedkładania interesów partyjnych nad publiczne, nepotyzmu, kumoterstwa, korupcji oraz rządów partyjnych miernot.

Dlatego budujemy bazę niezależnych i samodzielnych ludzi, którzy mogliby zamienić partyjną stonkę obsiadającą stanowiska w państwowych spółkach i administracji.

Nasze jedyne wymagania to:
– gotowość do przejścia odpowiedniego szkolenia w razie zaistnienia takiej potrzeby lub posiadanie odpowiednich kompetencji
-niewielkiego zaangażowania w naszą działalność
-podzielania naszej misji
-braku wcześniejszej przynależności do partii politycznych będących u władzy.

Nie rekrutujemy do partii!
Nie oczekujemy i nie wymagamy przystąpienia do nas.

Zainteresowanych prosimy o podanie nam kontaktu do siebie przez email, telefon lub dowolny komunikator.
Kontakty do nas znajdziesz tutaj..